Подкаст «УКультурні розмови: Як успішно просувати культурні проекти» відбувся в київській галереї The Naked Room
Подкаст «УКультурні розмови: Як успішно просувати культурні проекти» відбувся в київській галереї The Naked Room

Подкаст «УКультурні розмови: Як успішно просувати культурні проекти» відбувся в київській галереї The Naked Room

Подія співпала з Днем прапора України та передувала святкуванню Дня Незалежності.

У заході взяли участь провідні культурні експертки: Юлія Соловей, партнерка комунікаційної агенції Gres Todorchuk і колишня голова відділу партнерств в UNITED24, та Катя Тейлор, кураторка і експертка сучасного мистецтва. Вони поділилися секретами успішного просування культурних проектів, акцентуючи увагу на кар’єрних і фінансових можливостях для молоді у цій сфері. Модерувала подію Лариса Довга, керівниця проекту «УКультура» та професорка Києво-Могилянської академії.

Під час дискусії Юлія Соловей підкреслила важливість аналізу власних культурних уподобань і підходів до просування проектів, зазначивши, що «вразити інших можливо лише тоді, коли ви самі захоплені».

Подкаст «УКультурні розмови: Як успішно просувати культурні проекти» відбувся в київській галереї The Naked Room - Фото 1

Захід у форматі живого запису подкасту не лише відкрив гостям можливість спостерігати за обговоренням, але й долучитися до нього, отримуючи корисні інсайти про просування культурних ініціатив в Україні.

Лариса Довга зазначила, що культура сьогодні допомагає людям знайти опору та відчуття стабільності. Також було оголошено про запуск першої сертифікатної програми академічного рівня «Культурний менеджмент» за підтримки Dovgiy Family Office у співпраці з Національним університетом «Києво-Могилянська академія». Програма передбачає онлайн-курс, присвячений управлінню культурними проєктами. Деталі та реєстрація доступні за посиланням.

Довідка:

Освітній проект УКультура був заснований у 2023 році професоркою культурології НаАУКМА Ларисою Довгою та професоркою НаУКМА всесвітньо відомою історикинею Наталею Яковенко. Наразі вже опубліковано більш ніж 60 публікацій на різні теми про українську культуру. У відеолекціях, інтерв’ю, статтях провідні українські й закордонні археологи, економісти, історики, культурологи, митці, критики та багато інших фахівців діляться знаннями й досвідом, перетворюючи інформацію у сенси. Крім цього, на сайті працює бібліотека, в якій представлено зацифровані наукові видання, присвячені українській культурі різних періодів.



Джерело матеріала
loader
loader