![ЗСУ отримали останню партію антидронів у рамках акції «Radarom!»](https://thumbor.my.ua/oi8isGmkWStzvATJ9EXOENzJjsI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fc53f436ac8101a40ed419c140d70e798.jpg)
ЗСУ отримали останню партію антидронів у рамках акції «Radarom!»
Як передає Укрінформ, про це литовський мовник LRT із посиланням на благодійну організацію Blue/Yellow.
Зазначається, що українським військовим також було передано 284 комплекти, що складаються з монокулярів нічного бачення та лазерних прицілів. Ще залишилося доставити 303 монокуляри нічного бачення і лазерні приціли.
![ЗСУ отримали останню партію антидронів у рамках акції «Radarom!» - Фото 1](https://thumbor.my.ua/_rwW7YMBYSXGFmsI-SoZueKtI48=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fc2b4f9700f9a226720fd631754f4cd1b.jpg)
«Щедрість жителів і бізнесу Литви, які зробили пожертвування Radarom, дала нам змогу врятувати життя не одного українського солдата, і ці гроші залишаються в Литві, тому що ми віддали перевагу литовським постачальникам», - зазначила директор Blue/Yellow Лаура Паукште.
Вона подякувала всім виробникам, які старанно працювали і нарощували темпи виробництва, щоб литовські активісти змогли доставити в Україну на фронт якомога більше комплектів.
Загалом під час акції "Radarom!" в Литві зібрали 8,56 млн євро, на які закупили 1141 комплект для безпеки військовослужбовців. Вартість одного комплекту, виробленого литовськими компаніями Brolis Semiconductors і NT Service для безпеки військовослужбовців, становить 7,5 тис. євро.
Як повідомлялось, акцію "Radarom!", яка цього року тривала місяць, організувало Литовське радіо і телебачення LRT спільно з організаціями Blue/Yellow, Laisves TV, Stiprus kartu і громадським діячем і журналістом Ритою Мілюте.
Фото: E. Blažio / LRT nuotr
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)