Вихід Мудрика не врятував Челсі від домашньої втрати очок із Крістал Пелес

Вихід Мудрика не врятував Челсі від домашньої втрати очок із Крістал ПелесКоманда Олівера Гласнера нарешті набрала своє перше очко в новому сезоні АПЛ.

У рамках третього туру чемпіонату Англії в одній із варіацій лондонського дербі Челсі на власному полі не зміг переграти Крістал Пелес.

Для "пенсіонерів" все розпочиналося доволі непогано, оскільки вже на 25-ій хвилині Коул Палмер асистував Ніколасу Джексону.

Але Крістал Пелес було чим відповісти супернику у другому таймі, оскільки лідер "орлів" Еберечі Езе реалізував свій момент та встановив підсумковий рахунок 1:1.

Михайло Мудрик з'явився на полі вже у заключному відрізку матчу і якось вплинути на результат забракло часу.

Челсі — Крістал Пелес 1:1
Голи: Джексон, 25 -  Езе, 54

Челсі: Санчес — Гюсто (Мудрик, 73), Фофана, Колвілл, Кукурелья — Кайседо, Фернандес — Мадуеке (Нкунку, 86), Палмер, Нету (Феліш, 58) — Джексон

Крістал Пелес: Гендерсон — Клайн, Річардс, Геї — Муньйос, Вортон, Г'юз (Дукуре, 51), Мітчелл — Камада (Шлупп, 88), Езе — Матета (Сарр, 69)

Попередження: Нету, Фофана, Джексон, Палмер — Г'юз, Муньйос