Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко, передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу МОУ.
«Нам багато говорили і говорять, що військо незмінне. Але позначка у 150 тисяч військових у застосунку доводить — зміни можливі і люди зацікавлені у цих змінах. Ми щодня працюємо над викликами і оброблюємо нові запити, щоб більше військових змогли підтвердити свій статус і використовувати Армія+», — сказала Черногоренко.
Зазначається, що першими користувачами застосунку стали військовослужбовці Збройних сил України та Державної спеціальної служби транспорту. Згодом Армія+ буде масштабована на всі Сили оборони.
«Українська армія йде шляхом невпинного прогресу. Маємо позбутися всього зайвого, забути про неефективні процеси та сконцентруватися саме на бойовій роботі. 150 тисяч авторизацій — це тільки початок. Хочу подякувати всім військовослужбовцям, кожному командиру, хто організовує процес роботи з електронними рапортами та впроваджує Армія+ у своїх підрозділах», — підкреслив заступник головнокомандувача ЗСУ полковник Андрій Лебеденко.
За даними Міноборони, загалом понад 500 військових частин уже впровадили Армія+. Завдяки застосунку вже подано 2700 е-рапортів, що мають таку саму юридичну силу, що і паперові.
Крім того, від початку роботи Армія+ 45 тисяч військових змогли оновити дані в реєстрі «Оберіг». Щодня оператори обробляють тисячі нових запитів від захисників та допомагають авторизуватись, додали у Міноборони.
Як повідомляв Укрінформ, Міноборони 8 серпня презентувало застосунок «Армія+», що дає старт цифровізації документообігу в Збройних силах.
На сьогодні військовослужбовцям в Армія+ доступні послуги з подання електронних рапортів, проходження опитувань та присвоєння унікального номера військовослужбовця Армія ID.
Фото: armyinform.com.ua