Віцепрезидентка США Камала Гарріс і експрезидент Дональд Трамп погодилися з правилами їхніх перших дебатів, встановленими каналом ABC News. Про це йдеться в повідомленні самого мовника.
Дебати відбудуться у Філадельфії в Національному конституційному центрі без аудиторії в залі. Мікрофони в прямому ефірі будуть ввімкнені лише у кандидата, який говоритиме за чергою. Його опонент в цей час не зможе скористатися мікрофоном.
Модераторами стануть ведучий і головний редактор World News Tonight Девід М'юір і ведуча Prime Лінсі Девіс. Ефір триватиме 90 хвилин та матиме дві рекламних паузи.
Перед цим шляхом віртуального підкидання монети було визначено місце на подіумі та порядок завершальних заяв. Так, Трамп виграв у жеребкуванні та обрав виступити із кінцевим словом, а Гарріс обрала праву позицію на екрані, тобто ліву сцену на подіумі.
Вступних промов не передбачено. На завершальні промови виділятиметься по дві хвилини.
Кандидати стоятимуть за трибунами під час дебатів без можливості скористатися раніше написаними нотатками. Політики отримають ручку, блокнот і пляшку води.
Співробітники кампанії не можуть спілкуватися з кандидатами під час рекламних пауз.
Нещодавно кампанії обох кандидатів посперечалися через попередньо узгоджені дебати, коли команда віцепрезидентки прагнула повернутися до режиму постійно «ввімкнених мікрофонів», а Трамп погрожував повністю відмовитися від дебатів, припустивши, що телеканал ABC упереджений.
Раніше Трамп заявив, що хоче провести додаткові дебати з Камалою Гарріс 4 і 25 вересня, і вони мають транслюватися на телеканалах Fox та NBC.
У передвиборчому штабі Камали Гарріс заявили, що вона візьме участь у двох дебатах зі своїм опонентом Дональдом Трампом. Водночас там виключили більш як один раунд дебатів між кандидатами у віцепрезиденти Джеєм Ді Венсом і Тімом Волзом, що відповідає історичним прецедентам.
Фото: Getty Images
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.