Ребров відповів на запитання про свою відставку після поразки від Чехії

Тренер поки що не збирається звільнятися.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров не має наміру йти у відставку після поразки від Чехії (2:3) у другому турі Ліги націй.

Наставника збірної цитує УАФ.

"Поки що не йду. Почекайте трішки", – відповів тренер на питання про можливе звільнення.

Також Ребров назвав причини другої поспіль поразки у новому сезоні турніру:

"Ми засмучені результатом, програли важливий для нас матч. Але я вдячний гравцям, вони намагалися врятувати поєдинок. Я вважаю, що в першому таймі Чехія була дуже агресивною, було важко створювати.

У цьому матчі все вирішили помилки, які ми зробили в обороні. Навіть коли ми забиваємо два голи. Другий тайм був інтенсивний, цікавий, ми могли забивати більше. Ми програли гру через свої помилки".

Для збірної України це друга поспіль поразка у Лізі націй. У першому матчі команда програла Албанії з рахунком 1:2.

Наступний поєдинок українці проведуть 11 жовтня проти Грузії.

Збірна України у Лізі націй: розклад та результати всіх матчів, турнірна таблиця.