Журналісти стверджують що колишній "регіонал" із Вінницької області, керівник Національної федерації боксу України Володимир Продивус може бути причетним до оборудок з незаконним видобутком піску. З'ясувалося, що раніше він вже неодноразово перемагав у сумнівних судових справах.
Про це пише "СтопКор". Журналісти визначили, що за офіційними джерелами Володимир Продивус є власником 21,6% частки у ПАТ "Мостобуд". Втім насправді компанією може керувати кримінальний авторитет Юрій Єриняк (на прізвисько Молдован).
"Мостобуд" звинувачують у несанкціонованому видобутку піску, а остання дата ухвали суду по цій справі у реєстрі судових рішень – 11.02.2022. У документі йдеться, що досудове розслідування у кримінальному провадженні № 420201000000337 від 17.08.2020 року має відбутися до 17 лютого 2023 року, але інформації про це немає.
Крім того, проти "Мостобуд" порушено справу про банкрутство, а її борг по зарплаті сягнув 12 885 237.7 грн. Загалом проти ПАТ "Мостобуд" відкрито 286 виконавчих проваджень.
Суди над компаніями Продивуса
У 2006 році Київрада передала акціонерному товариству "Мостобуд" в оренду на 50 років ділянку площею 16,8 га, яка підпадала під забудову залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро у Києві. Але вже у 2015 році попри відсутність згоди Київради "Мостобуд" передав ділянку в суборенду ПП "Промбудсервіс 2005", одним із засновників є Вікторія Продивус (їй належать 50% акцій компанії).
На цій ділянці "Промбудсервіс 2005" побудував "промислову базу" площею 155 квадратів. У березні 2020 році її було продано новоствореному ТОВ "КПС-ГРУП".
У липні 2017 року київська поліція порушила кримінальне провадження за фактом незаконного видобутку піску на ділянці по вул. Промисловій, а у 2019 році підозру отримав директор ТОВ "Мостобуд-Транс". Ця фірма складувала і продавала незаконно видобутий пісок. В результаті Господарський суд Києва зобов’язав компанію повернути земельну ділянку у власність держави.
Але компанія подала апеляцію до Північного апеляційного господарського суду, і суддя Євген Шаптала скасував рішення суду першої інстанції. Журналісти стверджують, що він має родинні зв'язки з відомими особами у судовій системі, що може створювати конфлікт інтересів. Крім того, журналісти стверджують, що Продивус особисто зустрічався з головою суддів Верховного Суду Володимиром Студенцем, який на той час розглядав його справу.
Також сім’я Продивусів володіє акціями ПрАТ "Вінницький Універмаг". Контрольний пакет акцій компанії було повернено Світлані Продивус попри те, що спливли терміни позовної давності. Рішення було прийнято суддівською колегією, до якої входив і Володимир Студенець.
Бізнес родини Продивусів
Також Продивусам належить завод з виробництва мінеральної води "Регіна" (цю марку Володимир Продивус запатентував як інтелектуальну власність у 2015 році). До 2021 року засновниками, крім Володимира Продивуса, були ще його дружина Світлана та донька Інна. Після видалення їх як бенефіціарних власників завод двічі перебував у статусі припинення діяльності, після чого повернувся у одноосібну власність родини Продивусів.
Також сім’я Продивусів, а саме Світлана Продивус є співвласницею ПрАТ "Вінницький Універмаг" та володіє його контрольним пакетом. А ще зовсім недавно був видалений ще один власник з цієї родини – Інна Бондар, донька Продивусів.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!