"Динамо" впевнено обіграло "Ворсклу" у перенесеному матчі УПЛ

Кияни забили два голи у першому таймі.

У перенесеному матчі четвертого туру української Прем'єр-ліги київське "Динамо" приймало полтавську "Ворсклу".

Поєдинок на стадіоні "Динамо" імені Лобановського завершився перемогою підопічних Олександра Шовковського з рахунком 3:1.

Перший гол динамівці забили на 33-й хвилині, коли новачок команди Браян Себальйос підключився до розіграшу кутового та відправив м'яч у сітку воріт ударом головою.

Через дві хвилини "Динамо" вдалося подвоїти перевагу: удар Шапаренка був заблокований, а відскоком м'яча скористався Караваєв, який пробив по порожніх воротах.

Ближче до кінця поєдинку "Ворскла" скоротила відставання, коли головою верхову подачу замкнув Ієде, але врятувати нічию полтавцям не вдалося. Ба більше, у компенсований час Піхальонок скористався помилкою воротаря та відправив м'яч точно у порожні ворота.

"Динамо" – "Ворскла" – 3:1

Голи: Себальос, 33, Караваєв, 35, Піхальонок, 90+2 – Ієде, 81

"Динамо": Бущан, Караваєв, Себальйос (Михавко, 66), Біловар, Дубінчак, Рубчинський (Піхальонок, 69), Шапаренко (Буяльський, 80), Бражко (Андрієвський, 59), Кабаєв (Ярмоленко, 75), Герреро (Ванат, 75), Брагару (Вівчаренко, 68)

"Ворскла": Ісенко, Крупський, Гучек (Челядін, 28), Чорноморець, Пердута, Хрипчук, Черниш (Ндукве, 46), Кулаковський (Ізотов, 74), Кані (Мякушко, 46), Ковталюк (Ієде, 46), Нестеренко (Прус, 85)

Попередження: Бражко, Себальйос

Відеоогляд матчу

"Динамо" впевнено обіграло "Ворсклу" у перенесеному матчі УПЛ - Фото 1

"Динамо" здобуло п'яту поспіль перемогу у п'яти матчах нового сезону та очолює турнірну таблицю Прем'єр-ліги. "Ворскла" з 8 очками йде дев'ятою.

Раніше повідомлялося, що український футболіст "Динамо" забив дебютний гол в Ізраїлі.