Гол і асист Довбика допомогли "Ромі" розгромом здобути першу перемогу в сезоні Серії А

Римляни впевнено набрали три очки в першому поєдинку під керівництвом Івана Юрича.

"Рома" українського форварда Артема Довбика на своєму полі розбила "Удінезе" в матчі 5-го туру італійської Серії А сезону-2024/25. Поєдинок на "Стадіо Олімпіко" у Римі завершився з рахунком 3:0.

Господарі вийшли вперед на 19-й хвилині зустрічі – Довбик отримав пас від Стефана Ель-Шаараві, увійшов до штрафного майданчика і пробив точно в дальній нижній кут.

На початку другого тайму "вовки" подвоїли свою перевагу – Пауло Дібала реалізував пенальті.

Розгромним рахунко став на 70-й хвилині – Томмазо Бальданці, який за хвилину до цього вийшов на заміну, обігрався з Довбиком і проштовхнув м'яч повз голкіпера суперника.

Артем провів на полі повний матч, відзначившись голом та асистом. Таким чином, на рахунку 27-річного українця вже два забиті м'ячі та одна результативна передача у п'яти поєдинках за римлян у поточному розіграші Серії А.