12-15 вересня у Великобританії міжнародна автомобільна федерація FIA провела 60-й в своїй історії чемпіонат світу з картингу, учасником якого став Лев Крутоголов.

262 драйвера з 59 країн світу зібрались на трасі PFi (Paul Fletcher International) для участі в головній події року всього картингового світу.

Український гонщик Лев Крутоголов вперше в історії українського автоспорту зайняв 6-те місце у чемпіонаті світу з картингу у Великобританії - Фото 1

Лев нещодавно увійшов до складу італійської команди Energy Corse, яка вже підготувала таких пілотів, як Джордж Рассел, Алекс Албон, Ландо Норріс, Макс Ферстаппен та Кімі Антонеллі.

Фінал, в який потрапили лише 36 найкращих, пройшов під проливним дощем, де Лев Крутоголов продемонстрував феноменальні здібності керування машиною в дощових умовах, обігнавши 19 суперників, фінішував на 6 місці. На сьогоднішній день це найкращий результат для українських гонщиків у світовому картингу.

Окрім високого бойового духу, Лев продемонстрував, що українська школа картингу спроможна підготувати пілота світового рівня!