Renault Trucks здобула Золотий сертифікат Ecovadis
Renault Trucks здобула Золотий сертифікат Ecovadis

Renault Trucks здобула Золотий сертифікат Ecovadis

Компанія Renault Trucks отримала Золотий сертифікат від незалежної організації Ecovadis. Цю нагороду вона отримує за свою відданість корпоративній соціальній відповідальності (КСО) вже шостий рік поспіль. У 2024 році рейтингове агентство Ecovadis CSR оцінило 130 000 міжнародних компаній за 21 критерієм, згрупованим у чотири категорії: стійкі закупівлі, праця та права людини, етика та навколишнє середовище.

Набравши 78 балів зі 100, що на 15 балів більше, ніж у 2018 році, коли компанія отримала свій перший Золотий сертифікат, Renault Trucks зміцнює свої позиції лідера у сфері корпоративної соціальної відповідальності. У своїх висновках Ecovadis наголосила на передовій системі управління, впровадженій Renault Trucks для вирішення етичних та екологічних проблем.

Renault Trucks здобула Золотий сертифікат Ecovadis - Фото 1

Третій рік поспіль Renault Trucks набирає 100 зі 100 балів у категорії «Навколишнє середовище». Цей результат підтверджує постійні зусилля компанії щодо зниження впливу на довкілля своєї діяльності та транспортних засобів, що нею випускаються.

Renault Trucks серійно виготовляє електричні вантажівки на своїх заводах у Бленвіль-сюр-Орн та Бург-ан-Брес. На сьогоднішній день, працюючи у різних транспортних компаніях, вони вже подолали 25 млн км. У результаті це вберегло атмосферу від викидів 24 000 тонн CO2.

Renault Trucks здобула Золотий сертифікат Ecovadis - Фото 2

Renault Trucks також прагне знизити вплив своїх об’єктів на довкілля. Наприклад, виробник розпочав амбітний проект з оснащення свого промислового майданчика в Бург-ан-Брес 17 гектарами фотоелектричних навісів до 2026 року. Ця установка вироблятиме кількість електроенергії, еквівалентну річному споживанню 17 500 жителів, частина якої використовуватиметься самим об’єктом.

Одночасно Renault Trucks збільшує ініціативи щодо збереження природних ресурсів. На кожному об’єкті було реалізовано заходи щодо скорочення споживання води. За останнє десятиліття ці оптимізації вдвічі скоротили кількість води, необхідну для виробництва однієї вантажівки, знизившись із 12 м куб. 2013 року до 6,5 м куб. 2023-го.

Джерело матеріала
loader
loader