Про це він розповів у своєму блозі.
Як пояснює експерт, займати позиції у маленьких населених пунктах чи у полі у наших бійців немає можливості, бо противник активно застосовує КАБи і нам потрібно більше систем ППО, аби прикрити зокрема лінію бойового зіткнення, щоби захистити наші війська там від ударів авіації у великій кількості. Тому, констатує він, після Вугледару ЗСУ мають закріпитися у великому місті, такому, як Покровськ.
«Треба сказати, що ворогові теж не просто наступати і йти в міста. Вони зайшли у Вугледар, там була така потужна битва, не один день, до речі. Я хочу нагадати, не один день. А уявіть собі більші міста, там вони можуть загрузати набагато довше. І, відповідно, це причина, чому агресор не пішов у лоб на Покровськ, а почав діяти через фланги на Селідове і на Мирноград», - пояснює Олександр Мусієнко.
Тобто, зазначає він, це охоплювальний удар для того, щоб взяти Покровськ в оточення. Очевидно, констатує експерт, командування ворога вважає, що таким чином вести наступальні дії зараз їм краще і зручніше, ніж втягуватися у виснажливі і дуже важкі бої у районах забудови, у районі населеного пункту, тобто у місцевій урбаністичній зоні.
«Відповідно, це означає, що, зайнявши оборону довкола саме населених пунктів як мінімум таких, як Покровськ за розміром, можна дійсно створювати певні фортифікаційні пункти дуже потужні, використовуючи все, і забудову зокрема для того, щоби чинити серйозний опір ворогові. При цьому, звичайно, все ж таки забезпечивши парасольку ППО», - міркує Олександр Мусієнко.