Національна премія Global Teacher Prize Ukraine-2024: відзначено найкращого вчителя України
Національна премія Global Teacher Prize Ukraine-2024: відзначено найкращого вчителя України

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine-2024: відзначено найкращого вчителя України

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine-2024: відзначено найкращого вчителя України

Креативні, розумні, освічені - сьогодні їхні імена відомі всій країні

У Києві відбулася церемонія нагородження найкращих вчителів України — Global Teacher Prize Ukraine 2024. Ця престижна національна премія вшановує видатних освітян, які роблять значний внесок у розвиток української освіти.

У фінал вийшли десять вчителів з різних куточків України, повідомляє Освіторія.

Головною переможницею національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2024 стала Леся Павлюк, вчителька початкових класів з Івано-Франківська. Вона виграла головний приз — 1 мільйон гривень для власного освітнього проєкту та можливість вирушити в подорож на світову премію Global Teacher Prize.

Пані Леся працює в Ліцеї № 7 Івано-Франківської міської ради. Однією з перших у своїй школі взялася працювати з інклюзивним класом. Прагне зробити навчальний процес у початкових класах ефективним і цікавим для кожної дитини.

Вчителька розробляє методичні посібники, курси і навчає інших педагогів. Поза уроками заохочує учнів до творчих і благодійних заходів, зокрема, на підтримку ЗСУ.

Також відзначено у спеціальних номінаціях фіналістів, повідомили на сторінці премії у Інстаграм. Вчителі не лише навчають дітей, але й формують прогресивну, натхненну та креативну освітню спільноту України!

Номінація «Дошкілля»: Оксана Масовець, вихователька із Кам’янця-Подільського.
Номінація «Вибір серцем»: Євген Кравченко, учитель Школа Супергероїв у Дніпрі.
Номінація «Вибір українців»: Леся Павлюк, вчителька початкових класів з Івано-Франківська.
Номінація «Вчитель хімії»: Лариса Романишин, вчителька хімії, фізики та біології зі Львівщини.
Спеціальна категорія «Інклюзія»: Владислав Акименко, вчитель історії та географії з Харківщини.
Відзнаки «STEM»: Катерина Корзун, вчителька української мови та літератури з Дніпропетровщини; Ярослав Федько вчитель фізики з Дніпра; Лариса Романишин, вчителька хімії, фізики та біології зі Львівщини.

Вчителі демонструють важливість дошкільної освіти, інклюзії та інноваційного підходу до навчання, і сьогодні їхні імена лунають на всю країну!

В Україні є молоді люди, які залишають міста й комфортні офіси, щоби стати вчителями в селах і містечках, де гостро бракує кадрів. Вони бачать у цьому шанс підтримати дітей із села, змінювати громади зсередини та бути частиною відродження освіти в регіонах. Таку можливість їм надає ГО «Навчай для України» (НДУ). За умовами програми, її учасники викладають улюблену дисципліну в сільській школі протягом одного чи двох років. Це молодь без педагогічної освіти, готова вчитися, розвиватися та ділитися цим із дітьми. У молодих спеціалістів — учасників проєкту є й матеріальний стимул — окрім офіційної зарплати вчителя, вони отримують стипендію, що покриває витрати на житло та інші побутові потреби. Про це стаття Ірина Француз «Село — мій новий закордон». Як молодь їде вчителювати до села" у ZN,UA.

Джерело матеріала
loader
loader