Мессі висловив все, що накипіло після провалу збірної Аргентини: що засмутило Ліонеля

Поки в Європі тривають матчі Ліги націй, збірні з Південної Америки продовжують розігрувати путівки на чемпіонат світу-2026. Цього тижня у зоні КОНМЕБОЛ відбулись матчі 9 туру, повідомляє 24 Канал.

Розізлили Мессі

Особливо цікавою була зустріч за участю Аргентини. Чинні лідери турнірної таблиці навідались в гості до амбітної Венесуели, яка має шанс вперше в історії потрапити на Мундіаль.

"Червоні" змогли дати бій фавориту. Вже на 13 хвилині Аргентина повела у рахунку завдяки голу Отаменді, який швидше за суперників зорієнтувався у метушні в карному майданчику.

Але в подальшому команда Фернандо Батісти змогла нейтралізувати зіркових Мессі та Альвареса. А на 65 хвилині Венесуела зрівняла рахунок після удару головою від Рондона.

Відеоогляд матчу Венесуела – Аргентина:

Таким чином "червоні" відібрали бали у фаворита. Допоміг їм у цьому і важкий газон, адже через щільну зливу на полі утворились чисельні калюжі. Такі умови розізлили Мессі, який розкритикував арену в місті Матурін.

Гра була потворною. Ми не могли зробити навіть два паси поспіль, м'яч зупинявся через воду на полі. Грати за таких умов важко, поле не допомагало,
– зазначив Ліонель.

Серед інших результатів туру варто виділити сенсаційну поразку Колумбії від скромної Болівії (0:1). У свою чергу Бразилія дотисла кризову збірну Чилі в кінці матчу (2:1) та трохи покращила своє становище.