"Олександрія" обіграла "Ворсклу" та очолила турнірну таблицю УПЛ

Команда Руслана Ротаня повернулася на першу сходинку в чемпіонаті України.

"Олександрія" перемогла "Ворсклу" в матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) сезону-2024/25. Поєдинок на стадіоні "Ніка" в місті Олександрія завершився з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі господарі забили в другому таймі. На 58-й хвилині Олександр Бєляєв на дальній стійці головою замкнув подачу Микити Кравченка.

Додамо, що через тривалу повітряну тривогу старт поєдинку було відкладено на 35 хвилин.

Огляд матчу "Олександрія" – "Ворскла"

Буде додано незабаром.

Завдяки цій перемозі "Олександрія" (23 очки) піднялася на перше місце в УПЛ. Команда Руслана Ротаня тепер на один бал випереджає "Динамо", яке має гру в запасі. "Ворскла" залишилася на 12-й позиції, маючи у своєму активі 9 залікових пунктів.

У наступному турі чемпіонату України олександрійці 26 жовтня приймуть "Інгулець", а полтавський клуб днем пізніше на виїзді зустрінеться з "Вересом".

"Шахтар" перед матчем з "Арсеналом" у Лізі чемпіонів насилу здолав "Колос" в УПЛ (відео)

Стало відомо, в якому кошику буде збірна України під час жеребкування відбору на ЧС-2026

Стали відомі подробиці стану гравця збірної України, якого госпіталізували через моторошну травму