Мессі за рік в "Інтер Маямі" став найкращим бомбардиром в історії клубу

Аргентинець досить швидко увійшов до історії американського клубу.

Зірковий аргентинський футболіст Ліонель Мессі став найкращим бомбардиром в історії "Інтер Маямі".

Це стало можливим після хет-трику Мессі у матчі регулярного сезонного MLS проти "Нью-Інгленд Революшн" (6:2).

Мессі вийшов на заміну на 57-й хвилині матчу за рахунку 2:2 і відзначився трьома голами за 11 хвилин.

Мессі за рік в "Інтер Маямі" став найкращим бомбардиром в історії клубу - Фото 1

Таким чином, 37-річний аргентинець забив 33 голи за клуб, обійшов еквадорця Леонардо Кампану, який має 30 м'ячів, і став найкращим бомбардиром "Інтера" в історії молодого американського клубу.

Нагадаємо, минулого літа Мессі перейшов до "Інтер Маямі" з ПСЖ на правах вільного агента.

"Інтером Маямі" володіє легендарний футболіст Девід Бекхем, а також у команді виступає український захисник Сергій Кривцов. "Інтер" було засновано у січні 2018-го року.

Раніше повідомлялося про те, що Мессі віддав п'ять гольових передач у матчі у США.