Про це повідомили в Фейсбуці Поліції Закарпатської області, передає Укрінформ.
Як повідомляється, у Хустському районі 20 жовтня співробітники міграційної поліції ГУНП в Закарпатській області затримали 22-річного жителя села Приборжавське, який за 7 тисяч доларів з особи незаконно переправляв чоловіків до Румунії.
"Спочатку правоохоронці затримали його клієнта. Тоді фігурант зрозумів, що його викрито, і сам спробував покинути межі України. Однак поліцейські встигли впіймати його у пункті пропуску «Дяково». За місцем проживання зловмисника та в його автомобілях поліцейські провели невідкладні обшуки. Серед вилученого: понад 9 тисяч доларів та мобільні телефони, із доказами протиправної діяльності переправника. Окрім цього, у зловмисника вилучено 2 автомобілі", - повідомляють в поліції.
Наступний випадок затримання переправника зафіксували у Тячівському районі. Там співробітники районного відділу поліції затримали 24-річного жителя села Крива, який через річку Тиса планував переправити до Румунії чергового втікача. Даний фігурант свої послуги оцінив у 4 тисячі доларів.
"Підозрюваний саме зустрів свого клієнта з потяга та поселив його у одному з будинків, що розташований у прикордонній зоні. Надалі мав забезпечити йому безперешкодний перетин лінії кордону. У зловмисника при затриманні слідчі вилучили гроші, отримані за незаконну діяльність, та спеціальні страхувальні жилети, якими зловмисник забезпечував своїх клієнтів, оскільки маршрут втечі проходив через гірську водойму", - йдеться в повідомленні.
Також у Рахівському районі 19 жовтня у селі Костилівка співробітники районного відділу поліції провели затримання групи переправників – 27-ми, 26-ти та 21-річного місцевих жителів.
"Останні поза офіційними пунктами пропуску намагалися переправити до Румунії 4 чоловіків. У фігурантів вилучили гроші, отримані за незаконні послуги та мобільні телефони, на яких містяться докази їх протиправної діяльності", - йдеться в повідомленні.
Як повідомляється, усіх п’ятьох закарпатців, які підозрюються у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Заходи з викриття здійснювалися у співпраці зі співробітниками Державної прикордонної служби, за процесуального керівництва прокуратури.
Як раніше повідомляв Укрінформ, тиждень тому Служба безпеки України та Національна поліція ліквідували ще три корупційні схеми ухилення від мобілізації, які діяли у Києві, Черкасах та у Закарпатській області - в одному з університетів викрито 225 фейкових «студентів».