Жителі "найвужчого міста світу" живуть "на грані катастрофи"
Жителі "найвужчого міста світу" живуть "на грані катастрофи"

Жителі "найвужчого міста світу" живуть "на грані катастрофи"

Журналісти повідомляють, що ширина міста в найвужчому місці складає 30 метрів, в найширшому — 300, і при цьому його жителі постійно стикаються з природними катастрофами та катаклізмами.

Блогер-мандрівник Дрю Бінскі нещодавно відвідав місто Яньцзінь китайській провінції Юньнань, відоме як "найвужче місто у світі". Там "на грані катастрофи" проживають близько 450 000 тисяч людей, повідомляє Mirror.

Річ у тім, що місто складається з однієї смуги висотних будівель, яка затиснута між горами та річкою. Жителі живуть в постійній загрозі землетрусів та повеней, а Дрю Бінські вивчає та фотографує їх життя.

"Але якось тут живуть 450 000 людей, і вони стикаються з постійною загрозою повеней і землетрусів, оскільки їхні будинки перебувають на межі катастрофи", — розповідає блогер.

Населення Яньцзіна проживає на території, ширина якої в найвужчому місці складає 30 метрів, а в найширшому — 300 метрів. Більша частина міста примикає до берегів річки, однак мостів, що їх з'єднують, напрочуд мало.

Більшість будівель у Яньцзіні була побудована на сейсмонебезпечній місцевості, а між ними практично немає вільного простору. Самі ж будинки стоять на стовпах, "щоб протистояти нестабільності місцевості та підвищенню рівня води, що відбуваються через сильні повені".

"Вам не доведеться турбуватися про те, що ви заблукаєте, тому що в усьому цьому місці є лише одна головна дорога. Це справді місто з однією дорогою. Унікальне географічне середовище надає Яньцзіну особливої ​​чарівності, наповнюючи людей цікавістю та бажанням дослідити".

Яньцзінь, Китай
Яньцзінь, Китай
Яньцзінь, Китай

Нагадаємо, 15 жовтня стало відомо, що китайський акваріум Xiaomeisha Sea World у Шеньчжені відкрився після п'ятирічної реконструкції. Відвідувачі заплатили по 40 доларів, щоб побачити головний експонат — гігантську китову акулу. Однак вони були розчаровані, бо в акваріумі плавав робот.

Зазначимо, що через пару днів ЗМІ писали, що в Китаї домашні тварини самі можуть заробити собі на їжу. Хазяї тварин відправляють вихованців "на роботу" в котячі та собачі кафе.

Теги за темою
Китай
Джерело матеріала
loader