Про це він розповів на каналі «PolitБюро».
За словами експерта, на фронті, на жаль, нічого принципово нового, і все, що там відбувається, те, про що попереджали, що було цілком очікувано. Як він пояснює, фронт продавлюється, але не руйнується, тільки ми бачимо, як рухаються прапорці по карті, і це, звичайно, не втішає.
«До затяжної війни Україна не готова ні економічно, ні у військовому відношенні, ні демографічно, і це ми бачимо. Та ситуація, коли буквально дронщикам доводиться тримати посадки, бо банально не вистачає піхоти. Піхота сточилась. На жаль, тієї якості піхоти та штурмовиків, які у нас були до осені 2022 року, на жаль, з огляду на специфіку контингенту мобілізованих у нас уже не буде», - пояснює Андрій Золотарьов.
Отже, стверджує він, треба, як казав Залужний, або придумати порох, або думати про те, як вийти з війни з найменшими втратами. План перемоги, розмірковує експерт, – це добре, але поки що не видно якогось перпендикулярного рішення цій російській ковзанці.
«Так, поки що кризи мають тактичний, оперативно-тактичний характер, але це будь-якої миті може обернутися серйозними проблемами. Загрожує втрата Курахова, ми бачимо, як поступово обкладають це місто, а далі пряма дорога, збудована якраз ще під час «Великого будівництва», класний гладенький асфальт і степ, нема за що зачепитися, і пряма дорога на Запоріжжя. Очевидно те, що після Селідового та Мирнограда займуться Покровськом. А Покровськ – це ворота до Дніпропетровської області, це підступ до Павлограду, це втрата коксівного вугілля, втрата, яка буде критичною для української металургії», - підсумовує Андрій Золотарьов.