Взяли потужний реванш у другому таймі: Реал "покарав" Боруссію у матчі Ліги чемпіонів

Реал – Боруссія Дортмунд 5:2

Голи: Рюдігер, 60, Жуніор, 62, 86, 90+3, Васкес, 83 – Мален, 30, Байно-Гіттенс, 34.

Обидві команди вже зустрічалися у 2024 році у фіналі Ліги чемпіонів-2023/2024. Тоді "вершкові" також здобули перемогу з рахунком 0:2, пише 24 канал.

Перший тайм за "джмелями"

Неочікувано для всіх на 30-й хвилині Боруссія Дортмунд відкрила рахунок у матчі. Забитим м'ячем відзначився Доніелл Мален. Після цього "джмелі" подвоїли свою перевагу завдяки помилці захисників Реала. На 34-й хвилині Джеймі Байно-Гіттенс відправив м'яч у ворота "Королівського клубу" після прострільної передачі від Малена.

На 36-й хвилині Реал намагався зрівняти рахунок і у команди це майже вийшло, проте Боруссію Дортмунд два рази врятувала поперечина.

Камбек "Королівського клубу"

У другому таймі "джмелі" перестали бути лідерами, за 30 хвилин "вершкові" просто розгромили свого суперника. На 60-й хвилині після кутового замкнув передачу головою, а вже на 62-й хвилині Вінісіус після кількох невдалих спроб все ж зрівняв рахунок.

Згодом на 83-й хвилині Васкес пробив по воротах з правого флангу і Кобель не зміг врятувати команду. На 86-й хвилині Вінісіус Жуніор на космічній швидкості добіг до штрафного майданчика Боруссії Дортмунд і правою ногою пробив точно по воротах.

А вже у додатковий час другого тайму Віні оформив хет-трик.

Реал переміг Боруссію Дортмунд завдяки шаленому камбеку з рахунком 5:2.