Удінезе у більшості обіграв Кальярі

У рамках дев'ятого туру італійської Серії А Удінезе приймав на своєму полі Кальярі.

Вже на 30-ій хвилині зустрічі гості залишися у меншості, коли Антуан Макумбу заробив друге попередження.

Після цього Удінезе зміг реалізувати чисельну перевагу ще до перерви завдяки голу Лоренцо Лукки, а вже під завісу протистояння Кейнан Девіс зняв усі питання щодо переможця та встановив підсумковий рахунок 2:0 на користь господарів — 2:0.

Удінезе — Кальярі 2:0
Голи: Лукка, 38, Девіс, 78
Удінезе: Окоє — Кабаселе (Земура, 85), Бійол, Туре — Ехізібує (Саррага, 73), Ловрич, Карлстрем, Паєро (Модесто, 73), Камара (Джаннетті, 85) — Девіс, Лукка (Браво, 73)
Кальярі: Скуффет — Дзаппа, Міна, Луперто — Ацці, Марін (Праті, 89), Макумбу, Адопо (Лувумбу, 71), Ауджелло (Дзортеа, 71) — Гаетано (Дейола, 38) — Пікколі (Лападула, 71)
Попередження: Лукка, Туре — Макумбу, Ацці
Вилучення: Макумбу, 30