Челсі обіграв Ньюкасл та піднявся у топ-5 АПЛ: як зіграв Мудрик після феєрії у Лізі конференцій

Челсі – Ньюкасл 2:1

Голи: Джексон, 18, Палмер, 47 – Ісак, 32

У неділю, 27 жовтня, в Англії відбулися матчі 9-го туру АПЛ. У Лондоні на "Стемфорд Бридж" Челсі приймав Ньюкасл, пише 24 Канал.

Челсі без голів Мудрика переміг Ньюкасл

Головний тренер "пенсіонерів" Енцо Мареска вирішив залишити на лаві запасних Михайла Мудрика, який видав феноменальний поєдинок проти Панатінаїкоса (4:1) у Лізі конференцій. Очевидно, що українцю дали можливість трохи перепочити.

Матч у Лондоні розпочався зі скасованого голу Палмера. Півзахисник "синіх" на 4-й хвилині забив м'яч, але арбітр після перегляду ВАР помітив офсайд та відминив взяття воріт.

Та все ж глядачі побачили голи у першому таймі. Спочатку Джексон на 18-й хвилини отримав пас від Нету та пробив повз голкіпера Ньюкасла.

"Сороки" відповіли на 32-й хвилині. Александер Ісак скористався прострільною передачею та зрівняв рахунок у зустрічі.

На початку другого тайму Палмер все ж досяг свого. Атакувальний хавбек забив ефектний гол, який виявився переможним.

Михайло Мудрик з'явився на полі на 67-й хвилині. За наданий ігровий час українець зумів загострити гру. На 82-й хвилині вінгер отримав чудовий шанс забити другий гол у сезоні, але пробив по центру воріт з вигідної позиції.

У підсумку матч завершився перемогою Челсі з рахунком 2:1.

Відеоогляд матчу Челсі – Ньюкасл

• "Пенсіонери" в турнірній таблиці піднялися на 5 місце. Челсі набрав 17 балів у 9 матчах.
  • Натомість Ньюкасл випав з чільної десятки. "Сороки" з 12 очками займають 12-й рядок таблиці.