"Динамо" не вистачило свіжості та емоцій у матчі з "Шахтарем" – Шовковський

Тренер зазначив, що суперник мав більше часу для відпочинку.

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Шовковський прокоментував нічийний результат дербі з донецьким "Шахтарем" (1:1) в 11-му турі УПЛ.

Спеціаліст висловився в ефірі UPL.TV.

"Ми розуміли, що "Шахтар" буде свіжішим, два додаткові дні – це дуже багато в такій ситуації. Намагалися наситити середню ланку та використовувати швидкість на флангах.

У першому таймі, на жаль, не увійшов до гри Брагару, тому одразу після перерви ми зробили заміну, але одразу пропустили такий необов'язковий, на мій погляд, гол.

Далі намагалися тиснути, мали шикарну нагоду у Волошина забити, зрівняти рахунок. На жаль, це йому не вдалося. Потім отримали вилучення у суперника. І взагалі хочу сказати, що гравці "Шахтаря" діяли грубіше. Я також розумію, що турнірне положення гнало їх уперед, вони були мотивовані, а нам, можливо, як свіжості не вистачало, так і трохи емоцій", – сказав Шовковський.

Нічия дозволила "Динамо" зберегти шестиочковий відрив від "Шахтаря" у турнірній таблиці УПЛ. Команда Шовковського утримує перше місце.

Українська Прем'єр-ліга: результати всіх матчів 11 туру, відео голів, таблиця.