Технічна гільдія The New York Times представляє понад 600 розробників програмного забезпечення, менеджерів із продуктів, аналітиків даних і дизайнерів, які забезпечують роботу цифрових сервісів газети — включно з живими блогами, мобільними push-сповіщеннями та передвиборчою стрічкою.
Як зазначає The Washington Post, ще з 2022 року технічна гільдія The New York Times веде перемовини щодо створення свого першого профспілкового контракту, останні розмови тривали звечора напередодні й зайшли в глухий кут, спровокувавши масовий страйк. Фактично за день до старту виборів в США сервери газети можуть лишитись повністю без обслуговування.
Старший інженер-програміст The New York Times Кайт Хене каже, що вибори приносять збільшення трафіку на вебсайт газети, створюючи «навантаження на систему», з яким без досвідчених інженерів під рукою буде важко впоратись.
Picket underway outside @nytimes pic.twitter.com/dVVD3XRUR6
— NewsGuild of New York (@nyguild) November 4, 2024
Суть перемовин увесь цей час була зосереджена на трьох ключових питаннях: захист від звільнення без причини та належної процедури; політика повернення на роботу, а також рівність і справедливість в оплаті праці (дослідження виявило різницю в оплаті для жінок та темношкірих людей).
We are on ULP strike. We gave @nytimes management months of notice of our strike deadline, we made ourselves available around the clock, but the company has decided that our members aren’t worth enough to agree to a fair contract and stop committing unfair labor practices. pic.twitter.com/jYlANW1ruw
— New York Times Tech Guild (@NYTGuildTech) November 4, 2024
Тим часом понад 750 журналістів газети підписали заяву, в якій кажуть, що не зможуть виконувати роботу без технічних працівників.
«Ми дуже нервуємо. Напередодні дня виборів все відбувається дуже активно, і ніхто не знає, що станеться, якщо не буде технічних працівників, які зможуть виправити проблеми на льоту», – сказала Стейсі Коулі, бізнес-репортер The New York Times.
Прессекретар The New York Times раніше заявила, що компанія має «надійні плани, щоб гарантувати виконання місії видання», але відмовилась уточнити, які заходи були введені в дію.