Для нього немає "червоних ліній": чи може залучення КНДР у війну змінити позицію Трампа
Для нього немає "червоних ліній": чи може залучення КНДР у війну змінити позицію Трампа

Для нього немає "червоних ліній": чи може залучення КНДР у війну змінити позицію Трампа

Трамп зосереджений саме на Китаї, тому наша держава має пояснити йому, що ця країна співпрацює разом з Росією та КНДР. Про це 24 Каналу розповів заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь, зауваживши, що лише такий підхід до Трампа буде дієвий.

Чи може залучення КНДР у війну змінити позицію Трампа

Заступник директора Центру зауважив, що при президентстві Трампа можна забути такі вирази як "червоні лінії", ескалація та "глибоке занепокоєння". Він діє зовсім по-іншому, а саме – дивиться на корінь проблеми та розв'язує її в рамках національних інтересів Сполучених Штатів.

Військові КНДР, які беруть участь у війніпроти України є досить хорошим аргументом з боку нашої держави до Трампа. Він повинен зрозуміти, що війна Росії проти України, яку він обіцяє закінчити за 24 години, це вже війна України з віссю зла, до якої входить не лише країна-агресорка, а й Іран, Китай та Північна Корея.

Це важливо, бо у Трампа загальне розуміння загроз для США фокусується на Китаї. Треба йому пояснити, що проблему не можна розділити, тобто окремо Росію, окремо КНДР і т.д., і кожну проблему розв'язувати окремо, треба брати комплексно,
– пояснив Самусь.

За його словами, Китай зараз хоче посунути США з місця лідера економічної та геополітичної системи. Тобто Китай підтримує війну Росії проти України, бо це може послабити США, НАТО та загалом Захід.

Зауважте! Президент ГО "Ліберально-демократична ліга України" Артур Харитонов зазначив, що Китаю співпраця Росії та КНДР є вигідною. Китай заперечує перебування в Росії військ КНДР та може використовувати цю ситуацію для власних стратегічних цілей.

"Якщо пояснити це Трампу, а саме те, що війська КНДР вже є в Європі, вони атакують Україну та можуть прямо загрожувати НАТО, Європі, це вносить нові аспекти в переговори між Україною та США про недопущення нашої країни в Альянс", – додав заступник директора Центру.

Теги за темою
Китай Дональд Трамп КНДР
Джерело матеріала
loader
loader