Створено зомбі-дрони з тіл мертвих птахів – фото
Створено зомбі-дрони з тіл мертвих птахів – фото

Створено зомбі-дрони з тіл мертвих птахів – фото

Тварин не вбивають заради пристроїв.

Дослідники розробили дронів-качок-зомбі з тіл мертвих птахів.

Про це пише New York Post.

Команда з Нью-Мексико знайшла спосіб використовувати частини тіла для створення реалістичних птахів-дронів.

Вони вважають, що дрони допоможуть у моніторингу дикої природи, оскільки змішаються з природним середовищем.
Після демонстрації ідеї минулого року, механіку вже втілили у качках, які можуть плавати водою, та голубах з камерами на шиї.

Доцент кафедри машинобудування доктор Мостафа Гассаналіан каже, що команда не вбиває птахів заради пристроїв, і вони не були розроблені для шпигунства.

Команда пояснює: "Останні розробки в рамках проєкту зосереджені на двох збережених таксидермічних качках крижня, розроблених як дрони, що махають та плавають. Плавальна версія відтворює рухи ніг качки, забезпечуючи реалістичні, природні рухи у воді. Цей інноваційний проєкт поєднує фізіологію птахів з передовою механікою дронів для створення дронів, які точно імітують природні схеми польоту і поведінку справжніх птахів".

Окрім дронів для качок-крижнів, команда просуває проєкт, інтегруючи сплави з пам'яттю форми в кігті таксидермічного голуба, щоб він міг сідати на сідало і спостерігати за сценою.

Доктор Мостафа Хассаналіан пояснює: "Я повинен зазначити, що основною і єдиною метою цього проєкту є моніторинг дикої природи, а не шпигунство. Дрони використовуються для моніторингу дикої природи, але вони створюють багато шуму, який може налякати тварин. Жоден справжній птах не зазнав фізичної шкоди під час виготовлення дронів, і ми не маємо наміру робити це взагалі. Ми використовували лише пір'я та опудала птахів, які доступні на ринку, і працювали з місцевими художниками-таксидермістами".

Команда додає: "Основною метою цього проєкту є розроблення безпечних, екологічно чистих платформ, які можуть підтримувати моніторинг дикої природи, пом'якшити наслідки пташиних страйків поблизу аеропортів та запропонувати нові підходи до спостереження за навколишнім середовищем та досліджень. Поєднання таксидермії з технологіями безпілотників знаменує собою нову еру в біоінженерії, створюючи основу для універсальних безпілотників з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище, які гармонійно поєднуються з природою".

Джерело матеріала
loader
loader