У Харкові планують побудувати підземну лікарню
У Харкові планують побудувати підземну лікарню

У Харкові планують побудувати підземну лікарню

У Харкові планують будівництво підземної інфраструктури під обласною клінічною лікарнею, а також коригують проєкт будівництва та реконструкції онкоцентру, роботи в якому припинилися після початку повномасштабної війни.

Про це повідомив на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад у Харківській області начальник ОВА Олег Синєгубов, передає кореспондент Укрінформу.

У Харкові планують побудувати підземну лікарню - Фото 1

“Медичні заклади – у пріоритеті, і ми маємо їх адаптовувати до тих реалій, в яких перебуваємо. Фактично будуватиметься підземна лікарня з усім спектром надання послуг”, - сказав Синєгубов.

У Харкові планують побудувати підземну лікарню - Фото 2

За його словами, проєкт погоджений із МОЗом.

У Харкові планують побудувати підземну лікарню - Фото 3

Підземна інфраструктура лікарніскладатиметься з блоків невідкладної допомоги, операційного, інтенсивної терапії, педіатричного, акушерського, інфекційного, стоматологічного, діагностичного тощо.

У Харкові планують побудувати підземну лікарню - Фото 4

“Крім того, наш онкоцентр, який із 2022 року припинив будівництво, і ті темпи робіт, які були до того, не задовольняли керівництво держави. Зараз відбувається коригування цього проєкту, щоб його, по-перше, адаптувати під вимоги війни і, по-друге, звичайно, безпека”, – сказав Синєгубов.

У Харкові планують побудувати підземну лікарню - Фото 5

Пріоритетними закладами будуть також обласна дитяча лікарня (Харків) – там планують побудувати захисну споруду, та Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері (Ізюм).

У Харкові планують побудувати підземну лікарню - Фото 6

Як повідомлялося, після майже року простою у 2021 році відновилося будівництво онкоцентру в Харкові.

Проєкт передбачав зведення нового лікувально-діагностичного корпусу на вільному майданчику поряд із чинним закладом. Після відкриття нового корпусу деякі старі будівлі планували знести, на їх місці побудують відділення променевої терапії.

Через стаціонар закладу, по вторгнення РФ, щорічно проходили більш як 20 тисяч пацієнтів, а в амбулаторно-поліклінічне відділення зверталося 80 тисяч.

Теги за темою
Харків Будівництво
Джерело матеріала
loader
loader