16 листопада — обговорення книжки «Оповідь служниці» Марґарет Етвуд у межах Читацького ПЕН-клубу
16 листопада — обговорення книжки «Оповідь служниці» Марґарет Етвуд у межах Читацького ПЕН-клубу

16 листопада — обговорення книжки «Оповідь служниці» Марґарет Етвуд у межах Читацького ПЕН-клубу

Впродовж заходу письменниця, радіоведуча та продюсерка, перекладачка Ірина Славінська говоритиме про роман Марґарет Етвуд «Оповідь служниці» з громадською діячкою Ольгою Айвазовською. Захід модеруватиме Анна Вовченко.

У суботу, 16 листопада, у просторі PEN Ukraine у межах Читацького ПЕН-клубу обговорять книжку «Оповідь служниці» Марґарет Етвуд.

«Оповідь служниці» — роман-антиутопія 1985 року канадської письменниці Маргарет Етвуд в жанрі феміністичної наукової фантастики. У центрі сюжету – історія про сексуальне та репродуктивне насильство проти жінок у постапокаліптичній Америці. На основі роману створено фільм (1990), оперу (2000), серіал (2017). 

Захід відбудеться за адресою: вул. Лук’янівська, 14а (Контрактова площа).
Дата: 16 листопада, 17:00

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

На подію можна завітати, не прочитавши твір.

Марґарет Етвуд — канадська письменниця, феміністка, поетеса, літературна критикиня, активістка захисту довкілля. Лауреатка Букервської премії 2019 року.

Ірина Славінська — українська журналістка, ведуча, перекладачка, літературознавиця, громадська діячка та феміністка. Продюсерка радіо «Культура» у складі Національної суспільної телерадіокомпанії України. Координаторка проєкту з гендерних питань та експертка відкритої бази «Спитай жінку» Кампанії проти сексизму у політиці та ЗМІ «Повага».

Ольга Айвазовська — українська громадська діячка. Голова правління Громадянської мережі ОПОРА, засновниця варшавського Центру сприяння документуванню воєнних злочинів (OPORA in Poland), співзасновниця Міжнародного центру української перемоги (ICUV). З 2001 року займається незалежним громадським спостереженням за виборчими процесами в Україні.

Читацький ПЕН-клуб — це серія розмов з українськими письменниками та письменницями про важливі для них книжки, вплив читацького досвіду на вибір письменницької траєкторії й точки перетину літературних контекстів у просторі й часі.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Джерело матеріала
loader