"Люди для влади РФ — це набої": військовий оглядач проаналізував втрати ворога
"Люди для влади РФ — це набої": військовий оглядач проаналізував втрати ворога

"Люди для влади РФ — це набої": військовий оглядач проаналізував втрати ворога

Для Росії немає порога втрат, за яким вона зупиниться чи задумається. Цього не сталося, коли вони перевищили рівень втрат афганської війни, який офіційно оцінювався приблизно у 15 тис. загиблих. Цього не сталося після 100 тис. убитих і поранених російських солдатів, не відбувається і після 700 тисяч. Росія продовжить зазнавати рекордних втрат доти, доки готова платити життями своїх солдатів за просування.

Про це в ефірі FREEДOM сказав військовий оглядач Денис Попович.

"Ми бачимо, що зараз вони використовують живу силу як ресурс, як набої в магазині. Для них люди — це набої, які вони витрачають для того, щоб досягати якихось результатів. Наразі вони готові витрачати для того, щоб "прогризати" територію, яку вони намагаються захопити. І допоки ця тенденція зберігається, я думаю, немає сенсу рахувати психологічний поріг втрат. Давайте зрештою згадаємо про те, як велася Друга світова війна. Так само — ціною великих втрат — радянська армія просувалася вперед. Чому зараз російська армія має боротися інакше, якщо вони загалом кажуть, що можемо повторити?! Ось вони намагаються повторити подібний сценарій ведення бойових дій", — констатує він.

Оцінюючи дані, зібрані з відкритих джерел Російською службою ВВС, де повідомляється, що найбільше втрат — серед добровольців, Попович засумнівався у правильності такої градації. Він пояснив, що поповнення російської армії й відбувається на умовно-добровольчій основі — за великі гроші, які ці люди хочуть отримати. Здебільшого тому, що мають фінансові проблеми.

"Хочуть поправити своє життя, купити машину, зробити ремонт, розрахуватись із боргами. Особливо розрахуватись із боргами. Кредити, відсутність роботи, яка могла б допомогти покрити ці кредити та забезпечити нормальний рівень життя, женуть їх на війну. Тому люди укладають контракт та йдуть на фронт. По суті, добровольці. Тому вони загалом і посідають перше місце в цій статистиці: як і втрати серед них, так і зниклі безвісти. Це все, по суті, добровольці", — пояснив оглядач.

Коментуючи цифри втрат за родами військ, він зазначив, що немає нічого дивного, що пальму першості утримують військовослужбовці повітряно-десантних військ (ПДВ) Росії. Адже їх використовують як штурмову піхоту.

"ПДВ — це десантники, які закидаються у тил, займають там певні позиції, певний плацдарм та очікують на прибуття основних частин. Наразі закинути в тил не виходить. Перша та єдина операція була у Гостомелі, коли починалося вторгнення під Києвом. Чим закінчився Гостомель, ми чудово знаємо. Тому більше вони до таких заходів не вдаються. ПДВ зараз використовуються як штурмова піхота, тому зазнають великих втрат", — прокоментував Денис Попович.

Джерело матеріала
loader