Про це інформує 24 Канал з посиланням на заяву в етері КИЇВ24 в.о. ректорки вишу Ксенії Семенової.
Чи користуватимуться телеграмом у Київському авіаційному інституті
Семенова повідомила, що у виші для особистого користування не можуть співробітникам забороняти будь-які месенджери. А от ділову інформацію надсилають робочою поштою.
Пояснюємо, які можуть бути недоліки телеграму, що це той додаток, який контролюється владою Російської Федерації, яка має доступ до інформації. У такому університеті як Київський авіаційний інститут, який дуже дотичний до різних інженерних розробок, дуже важливо особливо чутливу інформацію не пересилати в телеграмі і не користуватися телеграмом для цих потреб,
– зазначила в.о. ректора.
І додала, що виш досі має офіційний канал у телеграмі, адже чимало абітурієнтів та їхніх батьків в Україні користуються телеграмом. При цьому вона повідомила, що інші канали комунікації мають шанси витіснити телеграм, якщо буде рішення на рівні держави.
Де в Україні заборонили телеграм
Раніше в Україні державним службовцям, військовим та працівникам критичної інфраструктури заборонили встановлювати Telegram на службових пристроях, за винятком тих, для кого це необхідно за службовими обов'язками.
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення також заборонила використанняTelegram.
Серед вишів від комунікації у телеграмі відмовились у Львівському національному університеті імені Франка, у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка, Українському католицькому університеті.
У КНУ імені Шевченка також запровадили обмеження щодо використання месенджера Telegram для всіх співробітників.
- Національна академія наук України також заборонила використовувати Telegram в службових цілях.