Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Міноборони.
За інформацією Міноборони, бронетранспортер вміщує трьох членів екіпажу і шістьох стрільців. Машина оснащена автоматичною коробкою передач та потужним турбодизельним двигуном, які у поєднанні надають бронетранспортеру хороші ходові та швидкісні характеристики. Запасу пального вистачає на понад 700 км шляху.
«Вітчизняна бронемашина «Oncilla-Shturm» демонструє прогрес України у створенні техніки, що відповідає сучасним потребам поля бою. Її надійність та функціональність дозволяють нашим військовим виконувати бойові завдання в умовах високої складності, забезпечуючи захист особового складу та ефективність операцій», – зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.
Окрім того, броня та конструктивна особливість «Oncilla-Shturm» забезпечують захист екіпажу та десанту під час обстрілу зі стрілецької зброї, уламків і наїзду на вибухонебезпечні предмети.
Як зазначається, стандартне обладнання бронетранспортера включає автоматичну систему підкачки шин, гідравлічний підсилювач керма, систему кондиціонування повітря з додатковою функцією обігріву, автоматичну систему пожежогасіння, фільтровентиляційну систему, лебідку. Озброєння - дистанційно керований бойовий модуль з великокаліберним кулеметом.
Окрім того, бронетранспортер може виготовлятися у кількох модифікаціях.
У Міноборони нагадали, що виробники та розробники зразків озброєння і військової техніки, які мають запитання щодо процесу кодифікації, можуть звертатися до Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки на електронну пошту: mdalc@mil.ua.
Як повідомляв Укрінформ, Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до використання переносний тренажер «Безпечне небо» для підготовки зенітних вогневих груп. Пристрій інтегрується до зброї, якою користуються зенітники.