Війна проти S.T.A.L.K.E.R. 2: росіяни скуповують негативні відгуки за мізерні суми
Війна проти S.T.A.L.K.E.R. 2: росіяни скуповують негативні відгуки за мізерні суми

Війна проти S.T.A.L.K.E.R. 2: росіяни скуповують негативні відгуки за мізерні суми

S.T.A.L.K.E.R. 2 стала мішенню для масової атаки негативними відгуками. Хтось активно намагається дискредитувати гру та підірвати її теперішній успіх, використовуючи доволі примітивні методи. Про це свідчать пропозиції про заробіток, які ширяться мережею.

Відключайте рекламу - підтримуйте ITC! Війна проти S.T.A.L.K.E.R. 2: росіяни скуповують негативні відгуки за мізерні суми - Фото 1

росіяни пропонують гроші за негативні відгуки та коментарі про гру у Steam та TikTok, але ймовірно не обмежуються цими двома платформами. Повідомлення поширюють через Telegram. Гравців здивували навіть не самі замовні відгуки, а мізерні суми, якими намагаються заохотити до написання негативу.

Найсмішніша оплата — за коментар у TikTok. За негативну думку на цій платформі дають 80 копійок. За відео у TikTok можна отримати пів цента за кожні 200 переглядів. Негативний відгук у Steam за готовим шаблоном оцінюють у 100 рублів (приблизно 37 грн).

І ще смішного про кацапів та S.T.A.L.K.E.R. 2 pic.twitter.com/d3Y0RO1qTW

— Oleg Danylov (@Danko007) November 22, 2024

Якщо «добровольці» виявлять більше завзяття й напишуть власні відгуки без шаблону, можуть заробити від 350 до 450 рублів (приблизно 128–165 грн). Але лише за умови, що продемонструють неабияку майстерність і добре обґрунтують свою думку, наприклад, щодо оптимізації чи багів.

Спецпроєкти

Війна проти S.T.A.L.K.E.R. 2: росіяни скуповують негативні відгуки за мізерні суми - Фото 2

Геймери на Reddit та X висміяли мізерні суми за негативні відгуки та вирішили обернути ситуацію проти маніпуляторів.

«Тобто, ферми тролів пропонують 5% знижки на гру? Бери свої 3 долари й просто зміни відгук на позитивний, друже!» — написав один із користувачів на Reddit.

Причина цієї ситуації в тому, що S.T.A.L.K.E.R. 2 вже на цьому етапі став потужним символом опору та витривалості українців перед російською агресією. Розробники називають гру листом любові до України, створеним за надскладних умов. Попри технічні проблеми, гра має значний успіх — що, певно, нелегко сприйняти росіянам.

Джерело: Gamepressure

Джерело матеріала
loader