Зокрема, влада помічає, що збільшується кількість відвідувачів курсів німецької мови. Також українці дуже зацікавлені в пошуку роботи.
Дедалі більше біженців з України хочуть залишитися у Німеччині назавжди. Згідно з опитуванням, на сьогодні таких 65%.
Про це повідомив президент німецького Державного управління у справах біженців Марк Зайберт, повідомляє Süddeutsche Zeitung.
За словами Зайберта, у притулку для біженців Тегель, де живуть тисячі людей з України, проводять регулярні опитування. Так, півтора року тому більшість людей казали, що хочуть повернутися до України.
"Зараз більшість у 65 відсотків кажуть: "Ми залишаємося тут. Ми облаштовуємося", – сказав німецький посадовець.
"Ми бачимо, що картина змінюється. Ми також помічаємо це у більшій кількості відвідувачів на курсах німецької мови", – додав він.
На ярмарках вакансій, подібних до того, що відбувся кілька днів тому безпосередньо у великому закладі розміщення Тегель, українці були дуже зацікавлені в пошуку роботи.
Після початку повномасштабної війни багато українців втекли з країни, зокрема до Берліна. Точно не відомо, скільки українців проживає у столиці Німеччини, однак за оцінками, може йтися про 50-60 тис.
До слова, у серпні єврокомісар із питань праці та соціальної політики Ніколас Шміт інформував, що багато українських біженців добре інтегрувалися на ринку праці у країнах ЄС. Так, із 4,3 млн українців на той момент працюали 1,6 млн.
- Закрутять гайки: Польща пропонує Німеччині позбавити українців виплат
- Норвегія не надаватиме притулок біженцям із заходу України: в уряді пояснили причину
- Британія ухвалила рішення щодо віз українським біженцям: що відомо