Лікам, що продовжують життя – бути, але привілеєм скористаються не всі
Лікам, що продовжують життя – бути, але привілеєм скористаються не всі

Лікам, що продовжують життя – бути, але привілеєм скористаються не всі

Керівники таких технологічних гігантів, як Джефф Безос, Пітер Тіль та Сем Альтман, активно інвестують у біотехнології, які можуть змінити наше уявлення про старіння. Вони підтримують розробки, що омолоджують клітини та можуть подовжити життя. Експерти прогнозують, що такі ліки можуть з'явитися вже через кілька років і суттєво змінять соціальну структуру суспільства.

Згідно з повідомленнями в Daily Star, ці інновації будуть доступні лише для обраних — для багатих. Аналітики зазначають, що нові ліки для продовження життя будуть дуже дорогими, і лише мільярдери зможуть їх собі дозволити.

Ліки / фото: depositphotos

Це може поглибити нерівність, оскільки багаті люди зможуть жити десятиліттями, а решта залишиться без цієї можливості. Технології продовження молодості будуть доступні тільки для тих, хто має величезні фінансові ресурси.

Аналітики зазначають, що нові ліки для продовження життя будуть дуже дорогими, і лише мільярдери зможуть їх собі дозволити. Це може поглибити нерівність, оскільки багаті люди зможуть жити десятиліттями, а решта залишиться без цієї можливості. Технології продовження молодості будуть доступні тільки для тих, хто має величезні фінансові ресурси.

Ліки / фото: depositphotos

Клірі зазначає, що частина цих грошей могла б бути витрачена на боротьбу з голодом і покращення умов життя дітей, які щодня стикаються з хворобами та смертю через бідність. Це питання соціальної справедливості, яке слід обговорити до того, як нові ліки з’являться на ринку.

Нагадаємо,блочки стануть не лише фільмом, а й реальністю: до 2027 року світ побачить парки атракціонів Minecraft

Крім того, Знай.ua повідомляв, історія 7-річного хлопчика розчулила весь інтернет: так готувався

Джерело матеріала
loader
loader