Горіли автівки з людьми: у Запорожжі зросла кількість жертв російського удару
Горіли автівки з людьми: у Запорожжі зросла кількість жертв російського удару

Горіли автівки з людьми: у Запорожжі зросла кількість жертв російського удару

Очевидець розповів, що бачив у перші хвилини після атаки.

У п'ятницю, 6 грудня, внаслідок російського авіаобстрілу одного з районів Запоріжжя загинули дев'ятеро людей, а кількість поранених досягла 19 осіб

Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

“Російським ударом вщент зруйновано авторемонтний комплекс, пошкоджено магазини, багатоповерхівки та іншу інфраструктуру”, - йдеться у повідомленні.

Кількість поранених постійно зростає. Станом на 20:00 було відомо про 19 осіб, які потребували медичної допомоги, серед них двоє дітей віком 4 та 11 років. Хлопець віком 23 років у дуже важкому стані.

У Telegram-каналі Запорізької міської ради опублікували свідчення очевидця перших хвилин після атаки.

Він розповів, що побачив, як горять автівки з людьми, а двоє чоловіків лежали на узбіччі.

“Допоміг накласти турнікет чоловікові одному, нога була перебита. У іншого - відірвані ступні. Приїхали медики дуже швидко, оперативно. Але “швидких” не вистачало. Жінка підбігла і казала, що діти всі в крові, казала не знає, що робити”, - пригадував він.

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинив загибель людей (ч. 2 ст. 438 КК України).

Джерело матеріала
loader
loader