Як зазначає 24 Канал, про це йдеться у розслідуванні "Закон і бізнес".
Юрій Луценко не має у власності ані нерухомості, ані транспортних засобів. Проте чимало активів зареєстровано на його родину та підставних осіб,
– пише видання, підкреслюючи, що окремі особи не мають офіційних доходів, щоб придбати такі активи.
Зокрема, низка житлової та комерційної нерухомості зареєстрована на членів родини Луценка – дружину, тестя, невістку та сина.
Так, ексгенпрокурор фактично користується будинком площею понад 850 квадратних метрів у селі Стоянка на Київщині, який належить його тестю, та квартирою понад 180 квадратних метрів на Печерську в Києві, оформленою на дружину.
Також, за інформацією видання, родині належать:
- квартира площею понад 180 квадратних метрів та два паркомісця на Солом'янці;
- кілька нежитлових приміщень у центрі столиці;
- будинок у місті Дубно Рівненської області;
- автомобілі Mercedes-Benz GLS350, Toyota Land Cruiser 200, BMW X5 та Jeep Grand Cherokee.
Окрім того, за даними ЗМІ, ще частина активів зареєстровані на номінальних і підставних власників, близьких до родини Луценків. Зокрема, на Світлану Риженко, яка разом з дружиною ексгенпрокурора працювала в Антимонопольному комітеті, на бізнесмена Гліба Загорія та підконтрольне йому ТОВ "Муррай", а також на брата невістки Сергія Волохіна.
На них у різний час були зареєстровані 8 квартир і 2 нежитлові приміщення у центрі Києва та квартира у Ялті.
Також на підприємства, до яких має відношення родина Луценків, зареєстровані адмінбудівлі та нежитлові приміщення в Києві сумарною площею майже 5 тисяч квадратних метрів, центр відпочинку готельного типу із землею під Києвом і майже десяток автомобілів.
За результатами журналістського розслідування, ЗМІ планують направити запити щодо виявлених ознак незаконного збагачення до правоохоронних органів.