Пекарня в США використовує Commodore 64 1982 року як касові апарати
Пекарня в США використовує Commodore 64 1982 року як касові апарати

Пекарня в США використовує Commodore 64 1982 року як касові апарати

Commodore 64 в пекарні Hilligoss Bakery / X
Пекарня в США використовує Commodore 64 1982 року як касові апарати - Фото 1

Днями в інтернеті опублікували фото комп’ютерів Commodore 64 у сучасній пекарні. Вони досі використовуються як касові апарати

Пекарня ідентифікована користувачами як Hilligoss Bakery у Браунсбурзі, штат Індіана. Сайт Tom’s Hardware зателефонував до закладу і з’ясував, що пристрої дійсно працюють через 42 роки після їхнього випуску. Пекарня має 488 відгуків у Google із середнім рейтингом 4,7 та 202 відгуки у Facebook з загальним балом 4,5 — тож ймовірно ще й добре готує.

Магазин тістечок, який цінують місцеві мешканці, відкрився ще у 1974 році. Тобто Commodore 64s — це новинка, яку придбали десь на восьмому році його існування. Ті, хто кажуть, що оновлення ПК або програм не потрібні, отримали потужний аргумент. Звичайно, більшість завдань йому не під силу, але з функціями касового апарату комп’ютер на BASIC справляються задовільно.

Доступна ціна Commodore 64 свого часу допомогла йому стати найбільш продаваною моделлю комп’ютера всіх часів згідно з «Книгою рекордів Гіннеса» та накладом 17 млн одиниць. За іронією, це одна з дорожчих моделей комп’ютера, яку називали «хлібницею». Пізніші дешевші моделі отримали більш витончений дизайн.

Є кілька сучасних способів підвищити продуктивність Commodore 64. Блок розширення RAD на базі Raspberry Pi 3A+ дозволяє системі запускати Doom зі стабільними 50 FPS. накопичувачем може стати 5,25-дюймовий дисковод, якщо його вдасться знайти. Дехто використовує сучасні адаптери SD на IEC для емуляції дисководів. Сам Commodore 64 легко земулювати, навіть на Raspberry Pi Pico.

Спецпроєкти
Пекарня в США використовує Commodore 64 1982 року як касові апарати - Фото 2
Джерело матеріала
loader