Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.
Екскурсії розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, розташовані неподалік.
Заходи відбудуться в суботу та неділю. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.
Під час екскурсії «Різдвяні традиції між двома дзвіницями» (для людей з порушеннями слуху) у суботу, 4 січня, о 12:00 (реєстрація) кияни та гості столиці дізнаються про традиційне українське святкування Різдва, особистість святого Миколая, а також символи, обереги та інші атрибути зимових свят.
Екскурсія триватиме в супроводі перекладача жестової мови.
Лекторій «Становлення сучасної Оболоні», під час якого учасники дізнаються про історію Оболоні з моменту її створення до сьогодення, а також про видатних особистостей, пов’язаних із цією місцевістю, розпочнеться 4 січня о 15:00 (реєстрація).
Під час екскурсії «Київ історичний», яка відбудеться у неділю, 5 січня, о 12:00 (реєстрація) ознайомлять з пам’ятками, архітектурою, історичним центром і Подолом.
Лекторій «Ті, що єднають береги» розпочнеться 5 січня о 14:00 (реєстрація), під час якого учасники зможуть поринути в історію Києва, збудованого на берегах Дніпра, дізнатися, як у давнину єднали правий і лівий береги, хто створював і контролював переправи, про перші мости, що стали інженерними досягненнями свого часу та довідатися про видатних архітекторів, сучасні мостові переходи через Дніпро і про важливу роль, яку відіграють у житті міста ті, що єднають береги.
Реєстрація на екскурсії обов’язкова, кількість місць обмежена.
Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту і телефонним дзвінком.
Як повідомляв Укрінформ, уКиєві у колонній залі імені Миколи Лисенка Національної філармонії України 3 січня о 19:00 відбудеться відкриття фестивалю Lyatoshynsky Space, присвяченого композитору Борису Лятошинському.