![Цьогоріч уряд очікує ухвалення законів про накопичувальні пенсії - Шмигаль](https://thumbor.my.ua/ttcCpnb4J-6t_P2weCn6TSnx1D4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ff8be4ed10a9cdb7ba994aec1b046e2bc.jpg)
Цьогоріч уряд очікує ухвалення законів про накопичувальні пенсії - Шмигаль
Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду у п'ятницю, передає Укрінформ із посиланням на відео, опубліковане в його Телеграм-каналі.
"У березні буде проведена індексація пенсій, аби підтримати наших пенсіонерів. Плануємо також ухвалення законодавства про накопичувальну пенсійну систему, щоб запустити її наступного року", - підкреслив Шмигаль.
Він зауважив, що уряд також реалізовуватиме проєкт базової соціальної допомоги.
"Замість купи різних виплат для родин, які потрапили в складні життєві обставини, впровадимо одну, але суттєву виплату", - зазначив він.
Шмигаль додав, що в галузі цифровізації Кабмін планує цьогоріч запустити Єдину платформу житлово-комунальних послуг. За його словами, це покращить контроль за якістю послуг і створить ефективний інструмент взаємодії між споживачами, постачальниками та державою.
Як повідомляв Укрінформ, упродовж 2024 року українцям виплатили понад ₴730 мільярдів пенсій та майже ₴180 мільярдів соціальних допомог.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)