Інтернет-аферисти в соціальних мережах та месенджерах пропонують інвестувати у криптоактиви, обіцяючи при цьому надприбутки. Після одержання коштів аферисти припиняють виходити на зв’язок.
20-річна жителька Ярмолинеччини натрапила саме на таку шахрайську схему. Дівчина в одному із месенджерів почала спілкуватися з невідомою особою, яка запропонувала «заробити» на купівлі-продажу криптовалюти. Прибуток мав бути втричі більший від вкладеного.
Пропозиція здалася вигідною, тож потерпіла переказала 10 000 гривень на невідомий банківський рахунок. Та коли обіцяного заробітку вона не дочекалась, а на її повідомлення припинили відповідати, то зрозуміла, що натрапила на шахраїв.
Працівники поліції за даним фактом проводять перевірку. Правоохоронці наголошують, що аферисти можуть створювати фейкові сторінки, схожі на цілі біржі, або ж надсилати відгуки нібито від вдячних та вже успішних клієнтів, але їхня справжня мета — виманити ваші заощадження. Тож не довіряйте незнайомцям в інтернеті та не переказуйте кошти на невідомі банківські рахунки!