Анна Бабіч стала головною редакторкою онлайн-видання «Межа»
Анна Бабіч стала головною редакторкою онлайн-видання «Межа»

Анна Бабіч стала головною редакторкою онлайн-видання «Межа»

Анна Бабіч долучилася до команди видання «Межі», власником якого є медійник Павло Терентьєв, майже рік тому. Спершу вона працювала SMM-менеджеркою, а пізніше створювала відеоконтент для ютуб-каналу медіа.

З січня 2025 року головною редакторкою онлайн-видання «Межі» стала Анна Бабіч. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив власник медіа Петро Терентьєв.

У новині на сайті «Межі» зазначено, що ці зміни «продиктовані прагненням посилити редакційну команду та забезпечити ще вищий рівень професійності у висвітленні найважливіших новин».

У розмові з «Детектором медіа» Анна Бабіч розповіла, що долучилася до команди «Межі» майже рік тому. До цього вона працювала в IT-компанії на посаді Lead Generator manager.  

«Мій знайомий дизайнер, який на той момент вже працював в команді “Межі”, розповів, що є вакансія на посаду SMM, але я зауважила що не маю досвіду, хоча готова навчатись, адже тема медіа та загалом інформаційний простір цікавили мене. І вже з 20 січня 2024 року я почала працювати. Працюючи півроку на посаді SMM та з навичками написання статей, Петро запропонував спробувати зняти відео-новину, а згодом і відео для ютуб-каналу», — поділилася Анна.

Вона переконана, що зараз «Межа» зростає, про що свідчить зацікавленість читачів на різних платформах. «Далі буде більше, якісніше та впевненіше», — резюмувала редакторка.

Колишня головна редакторка видання Олександра Федорко працювала на цій посаді з квітня 2024 року. У коментарі «Детектору медіа» вона повідомила, що наразі планує долучитися до команди іншого медіа.

У коментарі «Детектору медіа» Катерина Рошук пояснила, що вони з Петром Терентьєвим порівну володіли ТОВ «БУКВИ.КОМ, @БУКВИ», а основний і додатковий домени bykvu.com і bukvy.ua, а також торгову марку було оформлено на нього й він нібито неодноразово погрожував заблокувати роботу видання. Натомість новий домен bukvy.org обслуговує нове ТОВ, яке не належить Петрові Терентьєву та на яке він не має впливу. 

У заяві від імені видання Петра Терентьєва звинуватили у «створенні нездорової робочої атмосфери», яка «блокувала роботу», «одноосібному та всупереч позиції команди зміненні редакційної політики»«вимогах видалити контент [...] лише через особисту неприязнь до особи спікерів»«оціночних судженнях, які призводили до цензури». Наприклад, Петро Терентьєв нібито називав полк «Азов» нацистами, а публікацію про ЛГБТКплюс — пропагандою.

Сам Терентьєв у коментарі «Детектору медіа» назвав звинувачення щодо його поглядів на полк «Азов» та ЛГБТКплюс безглуздими, показавши наявну в нього подяку від полку, а щодо гомофобії сказав: «Я просив SMM “Букв” опублікувати пост про побиття людини за його камінг-аут».

Щодо самого сайта він також зазначив, що не буде судитись і щось доводити. Він також додав, що примирився з частиною команди, яка пішла через конфлікт із ним ще у 2021 році, та заявив, що займатиметься новим проєктом під назвою «Межа». 

  • Читайте також: Історія «Букв» — це не історія для білих пальт. Колишня головна редакторка про конфлікт у виданні

Фото: «Межа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Джерело матеріала
loader
loader