Гастон Зукко закинув снасті на відстань 310 метрів у море за допомогою безпілотника. Як наживку він використовував кефаль. Досвідчені човнярі підказали рибалці ідеальне місце для лову великої здобичі.
3 січня на пляжі Позо-де-Алонсо, недалеко від міста Кларомеко в Аргентині, рибалка Гастон Зукко спіймав велику мідну акулу (Carcharhinus brachyurus), вага якої становила близько 187-198 фунтів (85-90 кг), а довжина — 8,2 фута (2,49 метра). Про це пише What's The Jam.
Для упіймання цього морського гіганта Гастон, уродженець міста Танділь, закинув снасті на відстань 1017 футів (310 метрів) у море за допомогою безпілотника. Як наживку він використовував кефаль. Досвідчені човнярі підказали рибалці ідеальне місце для лову великої здобичі.
Завдяки південному вітру і високим хвилям умови для риболовлі виявилися ідеальними. Через деякий час після закидання Гастон відчув потужний удар і почав боротьбу з морським хижаком, яка тривала близько години.
Коли рибалці вдалося витягнути акулу на берег, він був приголомшений її розміром. Після короткої фотосесії та маркування тварини Гастон і його напарник Габріель Муньос відпустили акулу назад у море.
Користувачі соцмереж активно обговорюють те, що трапилося. Один із коментаторів зазначив: "Приголомшливо, і найприємніше, що вони повернули акулу в море". Інші висловили занепокоєння: "Час припинити ловлю акул, якщо вона не переслідує наукових цілей. Стрес для тварини і можливі травми від гачка роблять це безглуздим".
Видання зазначає, що мідні акули занесені до Червоної книги Міжнародного союзу охорони природи як вразливий вид. В аргентинських водах мешкає понад 50 видів акул, багато з яких страждають від переловів через пізнє дозрівання і малу кількість потомства.
Однак у деяких регіонах, включно з провінцією Буенос-Айрес, дозволено вилов акул за умови, що ловля здійснюється на вудку, а тварини повертаються в море.
"Я почуваюся схвильованим, втомленим і щасливим", — поділився своїми враженнями після риболовлі Гастон.
Раніше Фокус повідомляв, що жінка здивована поверненням зниклого кота через 5 років. Джанін Яррелл вважала, що втратила свого вихованця на прізвисько Бубба назавжди. Однак соцмережі допомогли жінці відшукати улюбленого кота, який, як вона припускає, всі ці роки жив на вулиці.
Також стало відомо, що спритні алігатори "заманюють людей на смерть", імітуючи людей, що тонуть. Жителі Балінезії, де було знято відео, реагують на те, що відбувається, з іронією, добре знаючи про цю незвичайну "стратегію" рептилій. Автор ролика висуває припущення, що алігатори можуть свідомо використовувати подібний трюк.