Триває прийом заявок на конкурс соціально вагомого контенту PITСHUA+
Триває прийом заявок на конкурс соціально вагомого контенту PITСHUA+

Триває прийом заявок на конкурс соціально вагомого контенту PITСHUA+

Прийом заявок на конкурс соціально вагомого аудіовізуального контенту PITCHUA+ триває до кінця доби 20 січня 2025 року.

Від 20 грудня 2024 року триває прийом заявок на чергову ітерацію конкурсу соціально вагомого аудіовізуального контенту PITCHUA+. Мета конкурсу — сприяти створенню якісного контенту для телебачення, онлайн-платформ і кінотеатрів, який підкреслює єдність України у її різноманітності, закликає до активної участі в житті країни та надихає історіями про сильних особистостей. Особливий акцент цього разу робиться на підтримці сюжетів, що розповідають про жінок у нетипових професіях, а також про історії іммігрантів, які стали частиною українського суспільства. 

Минулого тижня всі охочі подати заявку на конкурс мали можливість доєднатися до  Q&A-сесії з організаторами. Під час сесії представники ТСА-USAID пояснили, як заповнювати аплікаційну форму, а також надали відповіді на запитання, отримані через офіційну електронну пошту конкурсу та поставлені безпосередньо під час сесії. Ознайомитись з записом Q&A-сесії можна тут: 

Також відповіді на усі запитання, що надійшли, можна прочитати за посиланням

Зауважте, що прийом запитань для надання гарантованої відповіді, завершено. Прийом заявок на конкурс соціально вагомого аудіовізуального контенту PITCHUA+ триває до кінця доби 20 січня 2025 року. 

Ще раз звертаємо увагу, що перед поданням заявки  обов'язково необхідно прочитати правила конкурсу в документах RFA (за посиланням):   

RFA для теми Моделі для наслідування  

RFA для теми Історії іммігрантів 

Подати заявку за темою Історії Іммігрантів 

Подати заявку за темою Моделі для наслідування 

Довідково: 

Конкурс проводиться проєктом Transformation Communications Activity (TCA) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). В основі роботи  TCA є партнерство з урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством з метою зміцнення стійкості української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив, які залучають громадян України до дискусій щодо демократичної трансформації країни та європейської інтеграції.    

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Кіно українське кіно кіновиробництво
Джерело матеріала
loader