/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F422%2F1687eac750410be095d8621f4ee1d093.jpg)
В Україні зросли ціни на сою
Минулого тижня на ринку сої продовжилося помірне підвищення цін, що було зумовлено аналогічною динамікою в портах, а також скороченням пропозиції сировини. Про це повідомляє АПК-Інформ, пише agronews.ua.
Ціни попиту переробників на соєві боби в середньому озвучувалися в межах 16800-17000 грн/т СРТ. При цьому деякі компанії, маючи термінові контракти на поставку шроту, були готові давати премію за великі обсяги сировини.
На українському експортному ринку ціни попиту на сою на умовах СРТ-порти (Одеси та Дунаю) підвищились до 380-390 USD/т та 17800-18400 грн/т.
Підтримку цінам надавав світовий ринок даної культури, що був досить насичений у звітний період на події: повільні темпи збирання сої в Бразилії через дощі, недостатні опади в Аргентині і збереження посухи в головних регіонах вирощування даної культури, очікування введення мита на китайські товари новим президентом США та ін.

