![Ворог за два кілометри: у Мирнограді дітей немає, залишаються близько 3000 жителів](https://thumbor.my.ua/MhboOMg14d1liXZkvNY93UqFc-0=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F11fcc2efc4f41ef874382ca84c438e2f.jpg)
Ворог за два кілометри: у Мирнограді дітей немає, залишаються близько 3000 жителів
Як передає Укрінформ, про це повідомила Донецька обласна поліція та опублікувала відповідне відео з міста.
«Ворог - за два кілометри від Мирнограда…У понівеченому Мирнограді залишилось близько трьох тисяч людей, які виживають під обстрілами… Дітей, за попередніми даними, в місті немає – всіх евакуювали. Втім, правоохоронці перевіряють, чи не повернулись такі родини в небезпеку», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у місті майже не працює мобільний зв'язок, і тому щоб повідомити про евакуацію, поліцейські обходять домівки та об’їжджають вулиці з гучномовцями. Мета одна – врятувати якнайбільше життів.
Правоохоронці констатували, що це промислове місто, в якому до повномасштабної війни жило понад 46 тисяч людей, зараз воно понівечене і спустошене. Війська РФ наблизились до Мирнограда майже впритул і перетворюють його на випалену пустелю, мікрорайони на околицях розбиті вщент. Росіяни знищили підприємства, зруйнували авіабомбами лікарню. Електрики, питної води, газу немає. Люди ходять по воду до криниці, а зателефонувати рідним можна тільки з окремих локацій.
Місцеві жителі бояться виїжджати, говорячи: «Ще терпимо». Евакуюються одиниці – ті, кого черговий обстріл залишив без житла.
За словами начальника сектору превенції поліції Мирнограда Володимиар Червінчака, люди рятуються з двома пакетиками в руках, а коли можна було виїхати зі всіма речами – вони відмовлялись.
«Тому ми об’їжджаємо місто щодня: щоб виявити та врятувати тих, хто передумав, спілкуємось, переконуємо, що життя – важливіше за все», - заявив Червінчак.
Він додав, що найважливіша місія поліцейських у прифронтовому місті – допомога людям, вони доставляють поранених у лікарні, привозять гуманітарну допомогу: продукти та питну воду. Також підгодовують і покинутих тварин.
Слідчо-оперативні групи фіксують наслідки ворожих атак. Обходять квартири, встановлюють власників, щоб потім люди могли оформити допомогу у зв’язку з руйнуванням житла.
Як повідомлялося, наразі Донеччинаперебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня армія РФ вбиває та травмує цивільних жителів, руйнує будинки, підприємства, енергетичні, газові та інші інфраструктурні об’єкти. Донецька область має найбільшу протяжність лінії фронту - близько 300 км.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)