Стартував прийом заявок у ДАР на дотації для утримання корів, кіз та овець
Стартував прийом заявок у ДАР на дотації для утримання корів, кіз та овець

Стартував прийом заявок у ДАР на дотації для утримання корів, кіз та овець

З 3 лютого 2025 року розпочнеться прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання поголів’я корів, кіз та/або овець. Подати заявку можна через Державний аграрний реєстр. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль, пише agronews.ua.

Спеціальна бюджетна дотація відповідно надаватиметься:

  • 7 000 грн на голову – для тих, хто має у власності від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності;
  • 2 000 грн на голову – для тих, хто утримує маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів.

Важливо: У 2025 році право на дотацію мають лише ті, хто не отримував її у 2024-му. Для отримувачів 2024 року в Державному аграрному реєстрі зазначені напрями будуть не активні.

«Це реальна підтримка для тих, хто працює в тваринництві. Подробиці – у постанові КМУ №918. Не втрачайте можливість!», – наголосив Віталій Коваль.



Перегляди: 0
Джерело матеріала
loader