"Ми адекватні люди" - так Зеленський пояснив позицію України стосовно "територіальних поступок"
"Ми адекватні люди" - так Зеленський пояснив позицію України стосовно "територіальних поступок"

"Ми адекватні люди" - так Зеленський пояснив позицію України стосовно "територіальних поступок"

Україна юридично ніколи не визнаєокуповані українські території російськими. Водночас наразі військовим способом повернути їх не можливо. Про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю британському журналісту Пірсу Моргану, відповідаючи на питання про можливість територіальних поступок.

— Сьогодні ми не можемо повернути всі наші території. Безумовно, ми адекватні люди. Ми не можемо покласти мільйони наших людей заради результату, який і так не зрозуміло, чи він буде. Це не сьогодні. І тому на сьогодні ми не можемо ні порушити ту клятву, яку ми давали людям, які віддали своє життя заради нас в цій війні. Ми не можемо порушити Конституцію України. І не можемо визнавати окуповані території Росією «русскими» територіями. Так, ми знаємо, що це тимчасово окуповані території, тому вони і тимчасові. І тому юридично...Тому компромісів юридично з територіями точно ніяких не буде, - скаав Зеленський.

Якщо Україна не поверне окуповані території під контроль до завершення гарячої фази війни, то буде повертати їх із часом. 

- Ми повернемо. Так, нехай це буде комбіновано десь на полі бою, те, що роблять сьогодні наші військові, десь дипломатично, десь з часом, але все одно ми повернемо нашу землю. Бо ми праві і ми не порушували нічого, жодного моменту і в міжнародному праві, і морально в будь-якому випадку. Ми абсолютно праві в цій ситуації, тому все це повернеться, - сказав Зеленський.

  • Зеленський заявив, що готовий зустрітися з Путіним, якщо це буде єдиний варіант закінчити війну.
  • Зеленський заявив, що Україна на війні втратила у сім разів менше військових, ніж Росія.
     
     
Теги за темою
Володимир Зеленський
Джерело матеріала
loader
loader