![Ключова функція ChatGPT тепер доступна без реєстрації облікового запису](https://thumbor.my.ua/3j492TIA-j6xyVlRCP7Rqa8-Z44=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F137%2Fe9cc63943a4738ae425c8954f29f20c9.jpg)
Ключова функція ChatGPT тепер доступна без реєстрації облікового запису
Відучора OpenAI скасувала вимогу реєстрації для однієї з популярних функцій ChatGPT.
Йдеться про опцію «Пошуку», завдяки якій ChatGPT може включати у відповіді інформацію з Інтернету, одночасно запропонувавши перелік використаних джерел.
Вперше OpenAI запустила пошукову систему торік у жовтні для платних користувачів, з грудня додала для всіх, а відучора — скасувала вимогу обов’язкової реєстрації.
ChatGPT search is now available to everyone on https://t.co/nYW5KO1aIg — no sign up required. pic.twitter.com/VElT7cxxjZ
— OpenAI (@OpenAI) February 5, 2025
Таким чином «Пошук» ChatGPT спробує конкурувати з відомими пошуковими системами, на кшталт, Google чи Bing, або ж з «розумними» пошуковиками з ШІ на кшталт Perplexity AI (Perplexity AI також дозволяє шукати інформацію в Інтернеті без облікового запису, а нещодавно запровадила інтеграцію з TripAdvisor).
На тлі конкуренції, що зростає, (зокрема пов’язаної із запуском китайської ШІ-моделі Deepseek) OpenAI активно запускає колись платні функцій для загалу (у безплатній версії ChatGPT тепер доступна «модель міркування» o3-mini), а також, за чутками, планує знизити вартість деяких передплат. Також днями стартап оновив чатбот функцією «глибокого пошуку», який спеціалізується на проведені поглиблених та комплексних досліджень.
![loader](/files/images/preloader.gif)