/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F107%2F5263bdc33646f039ee41bcc50bd1d1cf.jpg)
Такого ви ще не бачили: в Україні стартують продажі електричного Chery Tiggo
Український офіційний ринок електромобілів поповнився ще однією інноваційною моделлю – повністю електричним кросовером Chery Tiggo 6 з великим запасом ходу.
TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ
Chery Tiggo 6 має довжину кузова 4675 мм та колісну базу 2830 міліметрів, що забезпечує комфортний простір у салоні. Попереду підвіска типу McPherson, позаду – багатоважільна.
У салоні встановлено табло із двох екранів діагоналлю 24,6 дюйма, що поєднує віртуальну панель приладів та сенсорний дисплей інформаційно-розважальної системи. Багажне відділення об’ємом 386 л сягає 1250 літрі, якщо складені задні сидіння. Є також додатковий передній відсік для речей на 40 літрів.
Новинку оснащено синхронним електромотором з постійними магнітами PMSM максимальною потужністю 211 к.с. (155 кВт) та крутним моментом 285 Нм. Однією з головних переваг кросовера є запас ходу до 512 км на одному заряді. При цьому, у швидкому режимі заряджання батареї до 80% займає всього 30 хвилин, а при підключенні до стандартної зарядної станції (7 кВт) повний заряд можна отримати за 7 годин.
Гарантія на Chery Tiggo 6 становить 60 (шістдесят) місяців або 150 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше. На українському ринку новий електричний кросовер очікується вже в цьому місяці.

