Більше пів сотні атак: у ЗСУ назвали два найгарячіші напрямки, що там відбувається
Більше пів сотні атак: у ЗСУ назвали два найгарячіші напрямки, що там відбувається

Більше пів сотні атак: у ЗСУ назвали два найгарячіші напрямки, що там відбувається

Ворог настає відразу в кількох районах

Курський і Покровський напрямки стали найгарячими за минулу добу. На них ворог зробив десятки атак.

Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ. За даними наших військових, на Покровському напрямку захисники зупинили 47 штурмових та наступальних дій агресора в районах таких населених пунктів: Баранівка, Водяне Друге, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Даченське, Звірове, Удачне, Успенівка, Надіївка, Андріївка та Дачне.

Читайте також: Хронологія війни — день 1084: росіяни тиснуть під Покровськом і запускають ракети.

Ще одним гарячим напрямком є Курський. Там противник 27 разів атакував Сили оборони у таких районах: Малая Локня, Свєрдликово, Погрєбки, Курилівка, Черкаське Порічне, Лєбедьовка.

Крім цього, росіяни здійснили 450 артилерійських обстрілів, з них 12 – з реактивних систем залпового вогню. Також авіація загарбників завдала 48 авіаційних ударів, скинувши 67 КАБ.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні показали свій аналог вогнеметної системи "Сонцепек".

Теги за темою
Україна війна
Джерело матеріала
loader
loader